Leginsy niesamowicie wygodne, super podkreślają co trzeba gumka jest odpowiednio ciasna jak dla mnie jedyną ich wadą jest lekko schodzący napis ale niestety jest naklejony nie wyszywany wiec przy kilku praniach już słabo sie trzyma. Rozmiar s/m, niestety nie mają juz metki.
Zapraszam po więcej perełek na mój profil 🌸👇🫶