Deze Devolo dLan WiFi 530 se is het voorbeeld van wat een combinatie is van een CPL adapter ( powerline via het stroomnet) en een wifiversterker.
Dit betekend dat het internet via het huiselectriciteitsnet getransporteerd wordt in plaats van alleen via een draadloze “ versterker “.
Bijvoorbeeld je router is op verdieping 1, je zet een adapter bij de router in een stopcontact ( Let op !! Direct in wand stopcontact niet in stekker snoer of verlengsnoer), verbind bedraad de router met de adapter. Vervolgens zet je een adapter in een stopcontact op de tweede verdieping ( binnen hetzelfde electra netwerk ). Die maakt dan opnieuw via het electra netwerk draadloos internet beschikbaar in die ruimte. De wifi functie in deze set betekent dat de tweede adapter ook een wifi - hotspot maakt.
Dit is de Devolo dLan WiFi 530 special edition. In de specificatie staat WiFi 4 ( single band 2,4GHz) Afhankelijk wat de norm is qua sterktw bij u in de regio) Dat verschilt per land. Deze oplossing is qua prestatie geringer dan de nieuwste dualband /5GHz of wifi 6/7 oplossingen die ik hier in Nederland ter beschikking heb.
Incl montage handleiding. En bijbehorende cd. Een prachtige set. In doos. Is niet gebruikt omdat er tegelijkertijd glasvezel aangelegd en aangesloten werd. Alleen doorgelezen. Er zit een vlekje op de gebruiksaanwijzing. Verder nieuw.
Note: daar stopcontacten per land kunnen afwijken zou stekker adapter wellicht nodig zijn)
Voor elke aankoop die via de knop 'Kopen' wordt gedaan vragen we een vergoeding voor de Kopersbescherming. Ons Terugbetalingsbeleid is dan van toepassing.