Als je op Vinted browset, dan ga je ermee akkoord dat er cookies worden opgeslagen.Lees meer hier..

shaunib
shaunib
19
Geverifieerde info:
E-mail
Hengelo, Overste
Laatst ingelogd
45 Volgend, 81 Volgers
Bundels shoppen!
Krijg tot 25% korting
Grijze Jacky Luxury Jeans met strass steentjes aan de voorzijde, achterzijde "washed" effect Stretch skinny jeans #jackyluxury #stretchje...
Grijze Glitter Jacky Luxury Jeans
18,99 €
38 / 10 / S/M
Donkere Glamorous Jeans met gouden ketting detail aan de zijkanten van de pijpen Maat 30 #glamorous #glamorousjeans #goldchain #golddetai...
Chain detail Glamorous Jeans
29,99 €
38 / 10 / S/M
met
Donkere MET Jeans maat 30 Super skinny & lowrise Enkele beschadiging; aan de achterzijde mist het "lipje" van de ritsjes (zie foto's) #ME...
Dark Skinny MET Jeans
19,99 €
38 / 10 / S/M
Zwarte Faux Fur jacket met rits en steekzakken Mooie stof #fauxfur #blackfur #furjacket
Black FauxFur Jacket
14,99 €
38 / 10 / S/M
Harem broek met zwart wit print van Eksept (Shoeby Fashion) #shoebyfashion #shoeby #eksept #harembroek
 Harembroek Eksept
7,50 €
38 / 10 / S/M
Grijze Tanktop van NolaNova #nolanova #grey #greytop
Grey Tanktop NolaNova
11,95 €
38 / 10 / S/M
Camo print legging van Calzedonia Persoonlijk draag ik maat M maar vond het prettiger als die iets hoger op de taille valt #legging #camo...
Camo legging Calzedonia
6,95 €
38 / 10 / S/M
Grijze Sidecut top van Nola Nova Maat M, #nolanova #sidecut #greytop #guntop
Sidecut top Nola Nova
12,50 €
38 / 10 / S/M
Grijze lace up Legging van Maniere de Voir Stretch Leather look Maat 10 (M) Nieuw met prijskaartje Helaas te klein en te laat met terug...
Grey Lace Up Legging Maniere de Voir
19,99 €
38 / 10 / S/M
Maat L, Vera and Lucy, als nieuw #pastel #pastelroze #golddetails #pastelpink #veralucy
Pastel roze pantalon
14,50 €
40 / 12 / M
Rihanna G4LIFE for River Island muts #rihannaforriverisland #rihanna #g4life
Rihanna G4LIFE for River Island
9,99 €
G4LIFE hat van Rihanna collectie voor River Island camo khaki print #rihanna #riverisland #g4life #camo #camohat #khakihat #khaki
G4LIFE hat Rihanna 4 River Island
9,99 €
Wijn (Bordeaux) rode Ribbed Dress van Vera & Lucy, eenmaal gedragen maat M/L #veralucy #ribbed #ribbeddress #wine #bordeaux
Wijn rode Ribbed Dress
6,95 €
38 / 10 / S/M
Witte Faux Fur jacket Nooit gedragen Haak - oog sluiting om hem dicht te dragen Universele maat, valt als S/M #fauxfur #furjacket #whi...
White Faux Fur Jacket
15,95 €
38 / 10 / S/M
Zwarte kokerrok van Vera & Lucy High waist, split aan de achterzijde en een blinde rits Geribde stof Maat M #veralucy #kokerrok #blackskirt
Kokerrok van Vera & Lucy
8,50 €
38 / 10 / S/M
Roze shirt met gun print van Sweet Revenge Lang model, kan evt off shoulder worden gedragen Ook erg leuk om in de onderzijde een knoop te...
Shirt met print
14,99 €
38 / 10 / S/M
Comfy sweater "fluffy" stof, met gouden details 1 maat #comfyclothes #comfysweater #comfy #fluffy #chaindetails #gold
Comfy chain sweater
7,95 €
Universeel
Enkellaarsjes met Slangenprint 1 keer gedragen met een etentje Hak hoogte +/- 10cm
Enkellaarsjes Slagenprint
12,50 €
40
Tijger print bomber met tekst en nummer op de achterzijde, het is een fijne stof Aangeschaft bij heratees 1 maat, +/- maat M #heratees #b...
Tijger print bomber
14,95 €
38 / 10 / S/M
Tommy Hilfiger T-shirt met strass steentjes Donkerblauw, navy #tommy #tommyhilfiger #tommyshirt #navy #strass #tommyjeans
Tommy Hilfiger T-shirt
9,99 €
40 / 12 / M